مرسدس: راسل جزئی از برنامه بلند مدت ماست

توتو ولف، مدیر تیم مرسدس، تایید کرده است که جورج راسل، راننده فعلی ویلیامز، نقش مهمی در برنامه‌های بلند مدت این تیم دارد. راسل در اولین فصل حضور خود در فرمول یک، با نمایش بسیار خوب و شکست‌ دادن‌های متوالی هم‌تیمی باتجربه خود، یعنی رابرت کوبیتسا، ارزش خود را به همگان نشان داد. او فصل 2020 را نیز با دو حضور در Q2 شروع کرده و هر دو بار موفق به کسب رده دوازدهم در مرحله تعیین خط شده است. شایعاتی در محافل خبری مبنی بر پیوستن راسل به مرسدس برای فصل 2021 شنیده می‌شد اما در گرندپری مجارستان تیم ویلیامز به صورت رسمی از تمدید قرارداد با هر دو راننده خود خبر داد تا برای دیدن او در مرسدس حداقل یک فصل دیگر منتظر بمانیم. این تمدید قرارداد سوالاتی در مورد آینده او نیز بوجود آورده است که ولف در رابطه با آن‌ها چنین می‌گوید:

قطعا جورج جزیی از برنامه بلند مدت مرسدس است اما نه برای 2021. جورج قراردادی سه ساله با ویلیامز دارد که هنوز یک سال دیگر از آن باقی‌ مانده و کلیر [ویلیامز، نایب رئیس تیم ویلیامز] به صراحت اعلام کرده که جورج برای آن‌ها مهره با ارزشی است. از این رو باید به قرارداد او احترام بگذاریم. دو سال پیش هم جورج و هم ما می‌دانستیم که چه در پیش روی‌مان قرار دارد. ویلیامز شانس حضور در فرمول یک را به جورج داد و به همین دلیل تصمیم ویلیامز برای ما بسیار مورد احترام می‌باشد. از طرفی دیگر، اگر جورج قراردادی هم نداشت، تضمینی برای گرفتن صندلی مرسدس برای او نبود. ما از ترکیب رانندگان فعلی خود راضی هستیم، ولتری و لوئیس عملکرد خوبی دارند و با یکدیگر به خوبی کنار می‌آیند که داشتن چنین چیزی درون تیم بسیار مهم است و مهندسان بسیار از بازخورد این دو راضی هستند. ولتری و لوئیس رانندگان امروز ما هستند و وفادارای برای ما بسیار با ارزش است، در کنار این ما همیشه آینده‌نگر هستیم.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران