افزایش قیمت کارخانه ای خودرو حداقلی بوده است!

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

مهدی صادقی نیارکی، معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت در صحبت های اخیر خود به برنامه ریزی تولید یک میلیون دستگاه خودرو و تحویل به موقع آن به متقاضیان توسط شرکت های خودروسازی اشاره کرد و در ادامه افزود که وزارت صنعت، معدن و تجارت به دنبال واقعی سازی و منطقی کردن قیمت خودرو در بازار بوده و به هیچ عنوان به دنبال افزایش قیمت خودرو نیست و افزایش قیمت ها در بازار را به رسمیت نمی شناسد.

به گزارش خودروبانک و به نقل از ایرانجیب، مهدی صادقی نیارکی در ادامه با اشاره به قیمت جدید خودروهای داخلی، تصریح کرد که افزایش قیمت های اعمال شده بر روی خودروهای داخلی حداقلی بوده و معتقد هستیم که با افزایش قیمت خودرو در کارخانه، همچنان شاهد فاصله قیمت زیاد آن میان کارخانه و بازار هستیم. لازم به توضیح است که اقلام اصلی خودرو در بورس ارائه می شود و بخشی از نهاد های تولید به دلیل وارداتی بودن وابسته به نرخ ارز هستند، با این حال حداقل افزایش قیمت به منظور کاهش فاصله قیمتی خودرو بین کارخانه و بازار مورد نظر سیاست گذار خودرویی قرار گرفته و این افزایش قیمت با هماهنگی کامل شورای رقابت بوده است.

نظرات
 
 
 
Moein 1399/5/4
جمع کنید این مسخره بازی رو
شما به جز نبودن خودروساز و مدیران این مملکت، به همه مردم توهین و اهانت میکنید
همه اينهارو خودتون ايجاد میکنید و از آب گل آلود ماهی میگیرین
مردم را بیچاره کردین حالا میگین حداقلی بوده است!
خودرو نسازيد و منت نذارين بخدا همه آسوده ترند

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران