هیچ مورد مثبتی از COVID-19 مشاهده نشده است

عکس نویسنده
پرهام تحصیلی
نویسنده

فرمول یک اعلام کرده است که بر اساس آخرین تست های انجام شده، هیچ مورد مثبتی از COVID-19 مشاهده نشده است. این تست ها در فاصله بین ۱۷ تا ۲۳ ژوئیه بر روی ۱۴۶۱ نفر انجام شده است.

تلاش های بسیاری برای بازگشت مسابقات فرمول یک انجام شد، مثل رعایت فاصله اجتماعی، استفاده از ماسک و انجام همین تست ها. هر یک از اعضای حاضر در محوطه مسابقه مورد تست قرار خواهند گرفت و در صورت منفی بودن تنها اجازه ورود به بخش خود را خواهند داشت. فرمول یک در بیانیه رسمی منتشر شده در سایت خود اعلام کرد:

در آخرین تست کرونا انجام شده، هیچگونه مورد مثبتی مشاهده نشده است. FIA و فرمول یک تایید می‌کنند که بین ۱۷ تا ۲۳ ژوئیه، ۱۴۶۱ تست کرونا انجام شده است و هیچ مورد مثبتی اعلام نشده. علت کمتر شدن تعداد تست ها نسبت به گذشته نشانگر این مورد است که پس از برگزاری سه مسابقه پشت سر هم، تیم ها با نفرات کمتری به سیلورستون آمده اند.

به عنوان بخشی از اقدامات پیشگیری، تک به تک پرسنلی که قرار است در مسابقه شرکت کنند به صورت خصوصی مورد تست COVID-19 قرار می‌گیرند و تنها در صورت منفی بودن تست اجازه سفر به آنها داده خواهد شد. سپس هر ۵روز یک بار نیز تست مجدد انجام خواهد شد. تمام این مقررات سختگیرانه در جهت حفظ ایمنی فرمول یک و پرسنل حاضر در آن است

از زمان شروع مسابقات در اتریش تا کنون ۱۵۰۰۰ تست کرونا انجام شده است که از میان تنها جواب تست ۲نفر مثبت بوده که هیچ کدام در هیچ مسابقه ایی حضور نداشته اند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران