چرا بوگاتی لا ویچر نویر 18 میلیون دلار قیمت دارد + فیلم زیرنویس فارسی

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

طبق عادت هرساله، نمایشگاه بین المللی ژنو سوئیس در تاریخ 5 مارس 2019 کار خود را آغاز کرد و بسیاری از خودروسازن بزرگ جهانی توانستند از این فرصت استفاده کرده و جدیدترین دستاوردهای خود را در این نمایشگاه معرفی کنند، اما نمایشگاه ژنو 2019 یک سورپرایز بسیار بزرگ داشت و آن هم معرفی یک خودروی جدید و کاملا منحصربه فرد توسط بوگاتی تحت عنوان "لا ویچر نویر" بود که به نوعی گران قیمت ‌ترین خودروی مدرن جهان تا به امروز به شمار می آید.

مهم ‌ترین ویژه "بوگاتی لا ویچر نویر" مربوط به ظاهر آن می شود و طبق ادعای شرکت سازنده، الگو گرفته از خودروی افسانه ‌ای بوگاتی یعنی " Type 57 SC Atlantic" است که اولین نشانه آن در بدنه مشکی رنگ آن دیده می شود. این خودرو در فرم کلی بدنه به دیگر محصولات فعلی بوگاتی شباهت دارد، اما جزییات طراحی آن اختلاف زیادی داشته و همین موجب شده تا شاهد خلق یکی از محصولات منحصربه فرد بوگاتی تا به امروز باشیم.

در بخش فنی همه چیز آشناست و هیچگونه شگفتی جدیدی برای مخاطبان وجود ندارد. همانند خودروی بوگاتی شیرون و بوگاتی Divo، محصول منحصربه فرد این شرکت از همان موتور شانزده سیلندر 8 لیتری استفاده می کند که خروجی قدرت آن برابر با 1479 اسب بخار بوده و گشتاور آن هم به عدد 1600 نیوتن متر خواهد رسید و این انتظار وجود دارد که شاهد یک عملکرد نزدیک به دیگر خودروهای بوگاتی باشیم.

در پایان چیزی که برق از سر مشتریان می پراند، قیمت تعیین شده برای فروش "بوگاتی لا ویچر نویر" خواهد بود که باعث شده این خودرو تبدیل به گران قیمت ‌ترین خودروی مدرن جهان تا به امروز شود، برای این خودرو مبلغ 16.7 میلیون یورو یا معادل آن هزینه 18.9 میلیون دلاری با احتساب مالیات تعیین شده است، اما واقعا چرا این خودرو با چنین قیمتی فروخته می شود؟. امروز در خودروبانک به تماشای فیلمی خواهیم نشست که به خوبی توضیح می دهد چرا این خودروی منحصربه فرد بوگاتی هزینه بیشتر از 18 میلیون دلاری دارد.

برچسب ها:
نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران