ساعت کار جدید مراکز تعویض پلاک اعلام شد

سرهنگ علی محمدی رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا عنوان کرد که با توجه به شیوع موج دوم ویروس کرونا و قرار گرفتن برخی از استان ها در وضعیت قرمز و هشدار و لزوم رعایت حداکثری پروتکل های بهداشتی، تصمیم گرفته شد تا ساعت کاری مراکز تعویض پلاک افزایش یابد.

به گزارش خودروبانک و به نقل از فارس، رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور افزود: در شرایط فعلی بسیاری از ادارات ساعت کاری خود را محدود یا برخی کارمندان خود را به دورکاری فرستاده اند، اما با توجه به شرایط ویژه ای که در کشور وجود دارد و به منظور عدم معطلی هموطنان، ساعت کاری مراکز شماره گذاری که پیش از این 7 تا 14 بود به ساعت 7 تا 16 تغییر و افرایش پیدا کرده است.

سرهنگ محمدی در ادامه بیان داشت: از روز شنبه تا چهارشنبه ساعت کاری تمام مراکز تعویض پلاک در کل کشور از ساعت 7 تا 16 بوده و پنج شنبه ها نیز از ساعت 7 تا 12 است، البته در استان هایی با شرایط سفید ساعت کار می تواند مثل گذشته 7 تا 14 باشد که این اختیار به مسئولان پلیس راهور استان ها داده شده است. همچنین داشتن ماسک برای مراجعه به مراکز تعویض پلاک الزامی است و از ورود افراد بدون ماسک جلوگیری خواهد شد. بر اساس تمعیداتی که از سوی این مراکز در نظر گرفته شده مقرر شد مراجعان در داخل ماشین های خود حضور داشته باشند و با توجه به ظرفیت سالن ها اجازه ورود به آن ها داده شود.

وی گفت: از مراجعه کنندگان در هنگام ورود به مراکز تعویض پلاک تب سنجی انجام خواهد شد و مواد ضدعفونی کننده در اختیار آن ها قرار می گیرد و فاصله گذاری اجتماعی در داخل سالن ها نیز به شدت رعایت می شود.

رئیس مرکز شماره گذاری راهور در پایان تصریح کرد: سلامت و ایمنی مردم اولویت اصلی پلیس راهور است و با توجه به افزایش حجم نقل و انتقالات و رعایت پروتکل های بهداشتی، ساعت کاری مراکز شماره گذاری افزایش پیدا کرده است.

نظرات
 
 
 
علی 1399/5/7
بنده ماه پیش به یکی ار این مراکز شماره گذاری در غرب تهران رفتم ، هم ماسک ، دستکش و شیب داشتم ولی کرونا گرفتم به خاطر همین رفتن به مرکز شماره گذاری
اقای x اقای y چرا همه چی را به دروغ به مردم میگی ؟ من که رفته بودم اکثرا این ماسکا نداشته بودن ، بسیار شلوغ بود ، چند روز پیش که دوباره به همونجا رفته بودم شنیده بودم چند نفر از کارمند های اونجا هم این کرونا گرفتن
بخدا رفتن به مرکز شماره گذاری خیلی خیلی خطرناک تر از اینه که بری به بیمارستان ، چون میری به بیمارستان میدونی طرف کرونا داره این ماسکا میزنی ولی وقتی میری این شماره گذاری میان صد ها ادم که اکثرا نه ماسک دارن نه دستکش که یک نفر این ویروسا داشته باشه چی میشه ؟
مردم نرین نرین نرین ، اگه جون خودتونا دوست دارن نرین

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران