تسهیلات کرونایی به 12 هزار تاکسیران پرداخت شد

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

مرتضی ضامنی، مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی های کشور با اشاره به استفاده تقریبا ۱۲ هزار نفری تاکسیرانان کشور از تسهیلات کرونایی، اعلام کرد که تسهیلات دوم مربوط به مشاغل آسیب دیده ناشی از کرونا شده و توسط وزارت رفاه در حال انجام است. مرتضی ضامنی با اشاره به آخرین وضعیت پرداخت تسهیلات کرونایی تاکسیرانان، عنوان کرد که به دنبال شیوع ویروس کرونا، تسهیلات قرض الحسنه تاکسیرانان برای برخی از رانندگان با هماهنگی بنیاد علوی اختصاص داده شده و 25 هزار فقره تسهیلات با مبلغ 2 میلیون تومان به متقاضیان پرداخت شده است.

به گزارش خودروبانک و به نقل از باشگاه خبرنگاران، مرتضی ضامنی مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی ‌های شهری کشور اعلام کرد که در حال حاضر حدود 12 هزار نفر از تاکسیرانان کشور از تسهیلات اول استفاده کردند و تسهیلات دوم مربوط به مشاغل آسیب دیده ناشی از کرونا خواهد شد که این تسهیلات توسط وزارت رفاه در حال انجام است. مبلغ این تسهیلات 6 میلیون تومان تعیین شده و در گام نخست ثبت نام رانندگانی در حال انجام است که دارای بیمه تامین اجتماعی بودند.

ضامنی در پایان عنوان کرد: هنگامی که رانندگان در سامانه کارا ثبت نام می ‌کنند، بانک عامل جهت دریافت تسهیلات کرونایی مشخص می‌ شود و رانندگان با مراجعه به بانک و ارائه چک یا سفته‌، بدون نیاز به ضامن مضاعف می توانند تسهیلات خود را دریافت کنند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران