تولید خودروی لوکسژن در خط تولید آذویکو شروع شد

با وجودی که صنعت خودرو ایران یکی از نخستین اهداف تحریم های ناجوانمردانه آمریکا بود اما نشان داد که نه تنها این فشارها موجب توقف این صنعت نمی شود بلکه با تلاش فعالان این حوزه پیشرفت های چشمگیری نیز حاصل شده است.

به گزارش خبرنگار خودروبانک ، خودروسازان دولتی و خصوصی کشور پس از ترک شرکای اروپایی و چینی خود دوران سختی را پشت سر گذاشتند ‌ولی این روزها خبرهای خوشی از این حوزه به گوش می رسد. در شرایط سخت تحریمی و درحالی که تقریباً همه خودروسازان خارجی همکاری خود با صنعت خودروی ایران را متوقف کرده اند، شرکت آذویکو در تاسی به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در تحقق شعار سال 99 که «جهش تولید» نام گذاری شد، اهتمام خود را به کار بست تا گام‌های موثری در تحقق این شعار بردارد که امضای قرارداد تولید و مونتاژ محصولات لوکسژن در ایران ازجمله این گام ها بوده است.

لوکسژن U6 در آذویکو

بر همین اساس، شرکت آذویکو منطبق با قراردادی که منعقد کرد توانست مسیر تولید محصولات لوکسژن را دنبال کند و به هدف نهایی که حفظ تولید و اشتغال در کشور و تلاش برای عمل به تعهدات خود در قبال مشتریان بود جامه عمل بپوشاند.

شنیده ها‌ حاکی از آنست که خودروی لوکسژن در کارخانه صنعت خودرو آذربایجان در مدار تولید قرار گرفته و به زودی شاهد حضور این خودرو در خیابان ها خواهیم بود.

آنچه که در این میان از اهمیت ویژه ای برخوردار است عزم جدی شرکت آذویکو در جهت مقابله با تحریمهای ظالمانه آمریکا است که بنظر می رسد با کلید خوردن تولید خودروی جدید، توانسته به این مهم دست یابد که با تسریع در تولید و تحویل محصولات جدید، ضمن حفظ اشتغال، رضایتمندی مشتریان را نیز بدنبال خواهد داشت.

نظرات
 
 
 
admin 1399/5/11
بیش از اینکه تحریم های آمریکا به ما ضربه بزنه، این خودرو سازها و واسطه های فروش با بالا بردن قیمتها، خودرو های بی کیفیت، کلاه گذاشتن سر ملت و ... به ما ضرر زدند.
اینم معلومه میخواهم پول مردم را به امید یه ماشین بی کیفیت بگیره، باهاش کار کنه بعد که قیمتا چند برابر شد بگه دیگه نمیتونم ماشین بدم بیاین پولتونو با سود بانکی تحویل بگیرین.
کیان 1399/5/11
نذار ازین خبرا
شما سطحتون بالاتر از ریپرتاژ و شیپورچی دروغگویان بود
حمزه 1399/5/11
نمیدونم چرا همه فقط دنبال پولن ! حتی شما دوست عزیز. ..
دو تا عکس نمایشی گذاشتین برای اینکه کلاهبرداری آذیکو مخفی بمونه. ..
دو سال و . .. از ثبت نام MG360 آذیکو گذشته و 4000 نفر هنوز به ماشیناشون نرسیدن ! یه عده که انصراف دادن هم به پولشون نرسیدن!
خجالت بکشید! از شما بعید بود.. .
علی 1399/5/11
مقاله ی خودتون بودش !؟ آیا
حالم بد شد از این حجم چاپلوسی!!!
رضا 1399/5/12
شما از کجا فهمیدی هدف آمریکا تحریم آذویکو بوده؟شما کارخانه رفتی ببینی خط تولیدش راه افتاده؟شما اصلا اطلاع داری آذویکو با مشتریانش از سال ۹۷ چکار ها که نکرده؟برای تولید خط جدیدش چرا از مسئولین صمت وتعزیرات و...دعوت نکرده ؟هر وقت در صدا وسیما اعلام کردن که خط تولید راه افتاده وآذویکو مشتریان از سال ۹۷ ببعد رو راضی کرده اون وقت قابل قبوله.بدون علم وسفارشی مطلب ننویسین لطفا
tiam 1399/5/12
خبر آمد خبری در راه است و باز مانورهای متقلبانه و شوآفهای شرکت فریبکار...گول این شرکت نخورید که در کلاهبرداری پدیده ای هست ...حسین نقدی یار غار وزیر سابق رحمانی و دارو دستشون...به همین زودی با کمک اطلاعات سپاه و دستگاه قضا به حق واقعیتون میرسید

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران