فرمان خودروی فرمول 1 چه ویژگی هایی دارد؟ + فیلم زیرنویس فارسی

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

اگر مسابقات اتومبیلرانی را یک هرم فرض بگیریم، قطعا مسابقات فرمول یک در راس این هرم قرار می گیرد و برای کسب عنوان برتری در بزرگ ترین مسابقه اتومبیلرانی جهان، کمپانی های شرکت کننده نهایت دانش فنی و پیشرفته ترین تجهیزات صنعت خودروسازی را بکار می گیرد تا دست برتر را در مسابقات داشته باشند. اگر شما یکی از میلیون ها طرفدار مسابقات فرمول 1 هستید، قطعا سوالات زیادی از این مسابقات و خودروهای شرکت کننده در آن دارید و بدون شک این سوال برای شما بوجود آمده است که چرا غربیلک های فرمان خودروهای فرمول 1 اینقدر دکمه و شاسی دارد.

در پاسخ به این سوال، خودروبانک در انتهای همین مقاله یک ویدیو با زیرنویس فارسی از "والتری بوتاس"، راننده تیم فرمول یک مرسدس بنز و همچنین یکی از اعضای مهندسی این تیم برایتان آماده کرده است که به صحبت در رابطه با فرمان فصل 2019 ماشین فرمول یک خود پرداخته و توضیحاتی را در رابطه با کاربرد برخی از دکمه ها و کلیدهای مورد استفاده بر روی این غربیلک فرمان ارائه می دهد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران