فشار تحریم ها مجوز شماره گذاری یورو 4 را صادر کرد

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

در جلسه روز یکشنبه 5 مردادماه هیئت وزیران، با امضای معاون اول رئیس جمهور و به منظور رفع مشکلات موجود در امر نوسازی ناوگان تاکسیرانی کشور، مصوبه مربوط به شماره گذاری تعدادی خودرو تاکسی و همچنین خودروی وانت آریسان دوگانه سوز دارای استاندارد آلایندگی یورو 4 ابلاغ شد.

به گزارش خودروبانک و به نقل از ایسنا، در راستای رفع مشکلات موجود در امر نوسازی ناوگان تاکسیرانی کشور و همچنین رفع مشکل مالکان خودروهای تاکسی که برای نوسازی خودروهای خود اقدام به اسقاط تاکسی فرسوده خود کرده بودند، با امضای معاون اول رئیس جمهور مجوز شماره گذاری تعداد ۵۰۰۰ دستگاه خودرو تاکسی دارای استاندارد آلایندگی یورو 4 تا پایان مهر ماه امسال ابلاغ شده است.

لازم به توضیح است که باتوجه به تحریم های بین المللی و همچنین مشکلات تامین کاتالیست خودروهای گازسوز که در قیمت تمام شده خودرو تاثیرگذار است، مجوز شماره گذاری تعداد 4700 دستگاه خودروی وانت بار آریسان دوگانه سوز هم با استانداردهای آلایندگی یورو 4 تا پایان مهرماه سال جاری صادر شده است.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران