پخش زنده مسابقات فرمول یک؛ بریتانیا ۲۰۲۰ پیست سیلورستون با گزارش اختصاصی فارسی

عکس نویسنده
پرهام تحصیلی
نویسنده

پخش زنده

پس از شروع ضعیف لوئیس همیلتون در مسابقه ابتدایی فصل، بار دیگر لوئیس ثابت کرده است که تا وقتی در فرمول یک هست و خودرو مرسدس در اختیارش باشد کسی نزدیک قهرمانی هم نخواهد شد.

لوئیس در مسابقه اول فصل ۲۰۲۰ فرمول یک با دریافت دو جریمه یکی در رده استارت و دیگری جریمه زمانی پایان مسابقه به رده چهارم بسنده کرد اما در ادامه در مسابقه دوم اتریش و مسابقه مجارستان ثابت کرد که هنوز هم شانس اول قهرمانی است، برتری لوئیس تا جایی پیش رفت که در مسابقه مجارستان نفر ششم مسابقه، سباستین فتل را لپ کرد و اختلاف او با نفر پنجم بیشتر از ۷۶ ثانیه بود. بله، ۷۶ ثانیه. ۷۶ ثانیه ایی که در دنیای فرمول یک، دنیای صدم ثانیه ها برابر است با یک عمر. حال خواهیم دیدی همیلتون خواهد توانست با برتری که دیروز در تعیین خط کسب کرد برد شیرین دیگری در خانه به دست بیاورد یا نه.

بعد از تلاش های فراوان موفق شده ایم برای اولین بار در ایران، مسابقات فرمول یک را به صورت پخش زنده اینترنتی با گزارش فارسی اختصاصی از سایت خودروبانک پخش کنیم. از آنجایی که این پخش زنده بر بستر سایت آپارات انجام می‌گیرد حداقل مصرف اینترنت را برای شما کاربران عزیز خواهد داشت، برای تمامی عزیزان از سراسر ایران با اینترت نیم بها و برای تعداد زیادی از استانها به صورت یک چهارم، فقط به این نکته توجه داشته باشید برای تماشای پخش زنده حتما از آی پی ایران استفاده بفرمایید. تماشای مسابقه برای عزیزان خارج از ایران امکان پذیر نخواهد بود.

لطفا در بخش کامنت نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید، هدف تیم موتور اسپرت سایت خودرو بانک، ایجاد تفاوت و ارزش گذاشتن به مخاطب فهیم موتور اسپرت ایرانی است. بنابراین با آغوش باز آماده شنیدن نظرات و انتقادات شما عزیزان هستیم.

مسابقه راس ساعت ۱۷:۴۰ دقیقه به وقت ایران شروع خواهد شد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران