قرعه‌کشی دومین مرحله فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو برگزار شد

عکس نویسنده
آریا محسنی
نویسنده و عکاس

گروه صنعتی ایران ظهر امروز یکشنبه دوازدهم مرداد ماه 99 طی مراسمی، قرعه‌کشی طرح پیش فروش پنج محصول خود را از ساعت 14 برگزار کرد. این مراسم در محل شرکت ساپکو (شرکت طراحی، مهندسی و تامین قطعات ایران‌خودرو) با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی، وزارت اطلاعات، سازمان بازرسی کل کشور، سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، دادستانی کل کشور، سازمان بازرسی وزارت صمت و پلیس امنیت اقتصادی برگزار شد و در نهایت فرآیند قرعه‌کشی مورد تایید نهادهای نظارتی یاد شده واقع شد.

در این طرح تعداد 986 هزار و 525 نفر متقاضی درخواست خود را برای خرید پنج محصول پژو ۲۰۶ صندوقدار، پژو پارس، پژو۲۰۶ تیپ ۵، دنا و سمند ال‌ایکس به ثبت رساندند. این در حالی است که ظرفیت قابل عرضه برای این محصولات 14 هزار دستگاه و همچنین ظرفیت رزرو نیز 14 هزار دستگاه درنظر گرفته شده است.

قرعه‌کشی دومین مرحله فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو

گفتنی است تعداد 275 هزار و 611 نفر درخواست خود را برای خودرو دنا با ظرفیت 1000 نفر، 225 هزار و 85 نفر برای خودروپژو 206 تیپ 5 با ظرفیت 2350 نفر، 211 هزار و 769 نفر برای خودرو پژو پارس با ظرفیت 3 هزار دستگاه، 162 هزار و 826 نفر برای خودرو پژو 206 1600 سی‌سی صندوقدار با ظرفیت 4 هزار دستگاه و 111 هزار و 221 نفر برای خودرو سمند ال‌ایکس با ظرفیت 3 هزار و 650 دستگاه به ثبت رسانده‌اند که پس از انجام فرآیند قرعه‌کشی با حضور نهادهای نظارتی، اسامی نفرات برگزیده ظرف سه روز آتی در سایت فروش محصولات ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir در دسترس همگان قرار خواهد گرفت. همچنین اعلام نتایج و اسامی پذیرفته‌شدگان در قرعه‌کشی طرح پیش فروش یکساله محصولات ایران‌خودرو نیز از طریق پیامک اعلام خواهد شد.

نظرات
 
 
 
مهدی 1399/5/13
بهتر نیست آمار و ارقامی که ارائه میدید، در قالب یک جدول باشه تا با یک نگاه به راحتی دیده بشه ؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران