تست پایداری تویوتا سوپرا GR در تست گوزن + فیلم زیرنویس فارسی

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

تویوتا سوپرا GR، تلاش تویوتا برای احیای خودروی اسپرت افسانه ای این شرکت با همین نام بود، اما به رغم طراحی جذاب و مهندسی خوب و توسعه مشترک با همکاری بی ام و، این خودرو نتوانست همانند نسل قبل خود در بازار بدرخشد و مشتریان زیادی را جذب خود کند. همین دلیل باعث شد تا شرکت تویوتا برنامه ریزی بهتر و دقیق تری برای توسعه نسل جدید تویوتا GT86 داشته باشد و از همین حالا این اتومبیل را به عنوان پرچم دار خودروهای اسپرت آینده خود معرفی کند. در هر صورت، امروز در خودروبانک فیلمی از عملکرد تویوتا سوپرا GR در تست گوزن (موس) خواهیم داشت که عملکرد این اتومبیل را در پایداری و چابکی مورد بررسی قرار خواهد داد.

بدون شک تا الان آشنایی کافی با تست "موس" یا همان تست "گوزن" پیدا کرده‌ اید و می ‌دانید که روند کار به چه صورت است. تستی که در آن شبیه ساز ورود ناگهانی گوزن و یا هر حیوان دیگری به داخل جاده شبیه سازی شده و عملکرد اتومبیل در مانوردهی و ثبات هنگام فرمان دادن ‌های ناگهانی مورد بررسی قرار می ‌گیرد. حال باتوجه به فیلمی که در انتهای مقاله قرار گرفته است، می ‌توانید شاهد عملکرد خودروی اسپرت تویوتا سوپرا GR در تست گوزن با زیرنویس فارسی باشید.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران