۲۵۸ هزار پلاک جدید خودرو برای نوشماره ها صادر شده است

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

سردار سیدکمال هادیانفر، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی در نشست خبری اخیر خود با اشاره به تعداد شماره گذاری خودروهای جدید در سال جدید، اعلام کرد که ۲۲ درصد شماره‌ گذاری‌ ها در سال جاری مربوط به بخش نوشماره ها می شود و در طول 4 ماه گذشته، نزدیک به 258 هزار و 157 دستگاه خودروی جدید شماره گذاری شده اند.

به گزارش خودروبانک و به نقل از صدا و سیما، سردار سیدکمال هادیانفر رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی با اشاره به هماهنگی های صورت گرفته میان شرکت های خودروسازی با وزارت صمت، هیچ خودرویی بدون پلاک از شرکت خودروساز خارج نخواهد شد و تمامی خودرو‌هایی که به فروش رسیده است، در همان کارخانه یا نمایندگی‌ خودروسازان باید نصب پلاک شوند و دیگر فروش سبدی وجود نخواهد داشت.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران