آغاز تحویل سانگ یانگ تیوولی به مشتریان توسط رامک خودرو

پس از حدود دو سال و نیم از ممنوعیت واردات خودرو به کشور می گذرد و شرکت رامک خودرو با پیگیری و همچنین با عنایت مراجع قضایی و همکاری دولت در راستای ترخیص خودروهای دپو شده در گمرکات کشور، اولین بخش از تعهدات معوق خودروهای "سانگ یانگ تیوولی" را به مشتریان تحویل داد.

به گزارش خودروبانک و طبق اعلام روابط عمومی شرکت رامک خودرو، این شرکت بعد از گذشت دو سال و نیم موفق به انجام بخشی از تعهدات معوق خود شده و بخش اول خودروهای سانگ یانگ تیوولی را در روز سه شنبه 21 مردادماه به مشتریان خود در سازمان مرکزی این شرکت واقع در جاده مخصوص تحویل داده است. بخش اول خودروهای مانده در گمرک ترخیص شده و طی روزهای آتی به مشتریان تحویل داده خواهد شد و بخش بعدی آن هم به طور منظم ترخیص و در سازمان مرکزی شرکت رامک خودرو به مشتریان تحویل داده می شود.

آغاز تحویل سانگ یانگ تیوولی به مشتریان رامک خودرو

در جریان تحویل بخش اول خودروهای سانگ یانگ تیوولی، مشتریان این خودرو در سالن کنفرانس مرکزی رامک خودرو حضور داشته و در نشست صمیمی خود با مدیرعامل این شرکت و دیگر مدیران و کارشناسان، از تمامی مشتریان تکریم به عمل آمد و از تاخیر و فرسایش ناخواسته خودروها که از اختیارات این مجموعه خارج بوده است، عذرخواهی کردند.

باقی مشتریان چه زمانی تیوولی خود را تحویل می گیرند؟

در این نشست اعلام شد که در روزهای آتی مابقی خودروهای دپو شده در گمرک ترخیص شده و به ترتیب اولویت ثبت نام تحت نظارت نماینده ی مرجع قضایی و سازمان های نظارتی، به مشتریان تحویل داده خواهد شد. با برنامه ریزی موثری که در گروه صنعتی رامک خودرو فراهم شده است تمامی خودروهای مانده در گمرک ترخیص خواهند شد.

آغاز تحویل سانگ یانگ تیوولی به مشتریان رامک خودرو

نظرات
 
 
 
tiam 1399/5/22
#آذیوکو#آذربایجان خودرو یاد بگیر دست از شیادی بردار خودروهای دپو شده مردم بهشون بده #دزدیکو
سالار 1399/5/23
خودرو هایی که دوسال زیر آفتاب و بارون موندن . تجربشو داشتم . لاستیکا رو عوض کنید که اتفاق ناگواری نیفته یا حداقل بررسی کامل بکنید که مشکل نداشته باشند

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران