سگ ولگردی که در برزیل فروشنده محصولات هیوندای شد

توسان پرایم، بدون شک یکی از محبوب ترین کارمندان نمایندگی کمپانی خودروسازی هیوندای بر روی کره زمین خواهد بود، زیرا توسان پرایم در واقع یک سگ ولگرد سابق بوده که در حال حاضر مشتریان را برای خرید اتومبیل ترغیب می کند. شاید این سگ کار خاصی در نمایندگی انجام ندهد، اما حضور آن به عنوان یکی از کارمندان نمایندگی باعث شده تا مورد توجه رسانه های مختلف قرار گرفته و همچنین این نمایندگی در سطح جهانی شناخته شود.

این سگ ظاهرا در خارج از نمایندگی محلی هیوندای زندگی سخت و سرگردانی را سپری می کرده است، اما یک روز کارمندان نمایندگی محلی هیوندای برزیل تصمیم می گیرند که او را به عنوان بخشی از خانواده خود قبول کنند و به آن رسیدگی کنند، اما ماجرا به همینجا ختم نشد و بعد از گذشت مدتی، به او یک مقام رسمی کارمندی داده و حتی یک کارت شناسایی به گردن او انداختن که عکس و نامش به عنوان یکی از کارمندان نمایندگی محلی هیوندای در برزیل ثبت شده است.

توسان پرایم، محبوب در اینستاگرام!

توسان پرایم اکنون سفیر و فروشنده هیوندای موتور در برزیل است و همچنین یک ستاره در حال رشد در فضای مجازی که تنها در عرض یک هفته، موفق به جمع آوری 30 هزار فالوور در اینستاگرام شده است و با پیدا کردن محبوبیت جهانی، روز به روز به تعداد فالوورهای آن هم افزوده می شود تا این سگ در مدت زمان کوتاهی از زندگی سخت و سرگردان ولگردی خود به موفقیت های چشمگیری برسد!.

توسان پرایم

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران