مرسدس دست نیافتنی در گرمای تعیین خط بارسلونا

عکس نویسنده
پرهام تحصیلی
نویسنده

تعیین خط بارسلونا در هوای گرم اسپانیا به پایان رسید و اینبار نیز یک تیم آلمانی توانست در بارسلونا به پیروزی برسد البته که با رانندگانی اهل بریتانیا و فنلاند.

مرسدس بار دیگر هم ثابت کرد که هیچ چیز مانع از کسب پول پوزیشن آنها نخواهد شد، چه مشکل لاستیک باشد چه گرمای ۵۰ درجه پیست.

از سوی دیگر نیز خودروهای ریسینگ پوینت روز بسیار خوبی را داشتند و با بازگشت سرجیو پرز توانستند رده های ۴ و ۵ را کسب کنند. مکس ورشتپن نیز تمام تلاش خود را برای رسیدن به پیکان های نقره ای کرد اما رسیدن به خودرو مرسدس در تعیین خط واقعا کار آسانی نیست. در نهایت مکس توانست به رده سوم برسد و با اختلاف معنی دار ۰.۷ ثانیه پشت سر والتری بوتاس قرار بگیرد.

تیم فراری نیز یک روز بد دیگر را پشت سر گذاشت و راننده آلمانی آنها، سباستین فتل، نتوانست به مرحله سوم تعیین خط برسد و در جایگاه ۱۱ به کار خود پایان داد، دیگر راننده آنها، چارلز لکلرک، با کسب نتیجه بهتر نسبت به سباستین در رده ۹ام و پشت سر هر دو مکلارن به کار خود پایان داد.

باید ببینیم این دمای بالای پیست در روز مسابقه برای مرسدس مشکلی ایجاد خواهد کرد یا مهندسین تیم توانسته اند مشکل فرسایش بیش از حد لاستیک ها را اصلاح کنند.

فردا با پخش زنده مسابقه فرمول یک بارسلونا در خدمت شما عزیزان خواهیم بود.

در پایان توجه شما را به جدول رده‌بندی تعیین خط بارسلونا جلب می‌کنم.

نتیجه تعیین خط بارسلونا
نتیجه تعیین خط بارسلونا

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران