ترخیص وسایل نقلیه تنها در دفاتر خدمات پلیس +10 انجام می‌شود

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

سرهنگ برزو مرادی، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان کردستان در گفتگوی روز گذشته خود اعلام کرد که از روز یکشنبه 26 مردادماه و به منظور سهولت در انجام روند خدمات، ترخیص تمامی وسایل نقلیه در دفاتر خدمات پلیس +10 انجام خواهد شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کردستان با اشاره به این موضوع که مردم می توانند از تاریخ مذکور در سراسر استان برای ترخیص هرگونه وسایل نقلیه خود همچون سواری، باری و یا حتی موتورسیکلت به دفاتر خدمات پلیس +10 مراجعه کنند، اضافه کرد که این کار به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و همچنین سهولت در انجام روند خدمات و ترخیص خودروها انجام شده است و هموطنان با مراجعه به نزدیک ترین دفتر پلیس +10، می توانند نسبت به ترخیص وسایل نقلیه خود اقدام کنند.

به گزارش خودروبانک و به نقل از ایرنا، وی در ادامه صحبت های خود تصریح کرد که مالکان خودروهای فاقد شکایت سیستم و دستور قضایی امکان ترخیص وسایل نقلیه خود از طریق پلیس +10 را خواهند داشت و برای ترخیص خودرو، نیاز به ارائه مدارکی همچون اصل بیمه نامه شخص ثالث، کارت ملی مالک، شناسنامه خودرو و همچنین ارائه گواهینامه رانندگی خواهد بود.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران