شرایط فروش وانت کارا تک کابین و دوکابین توسط گروه بهمن اعلام شد +‌ روش خرید

گروه بهمن شرایط فروش وانت کارا در دو نسخه کارا تک کابین و کارا دو کابین را اعلام کرد. در این شرایط فروش وانت کارا با روش فروش نقدی و موعد تحویل فوری به مشتریان عرضه خواهد شد.

وانت کارا تک کابین و کارا دو کابین در این شرایط فروش با سه رنگ آبی، نقره‌‌ای و نقرآبی قابل انتخاب هستند. هر دو مدل نیز در تیپ 3 قرار دارند که مجهز به فرمان هیدرولیک و تجهیزات داخلی جدید هستند.

قیمت وانت کارا تک کابین در شرایط فروش بهمن موتور معادل 158 میلیون و 900 هزار تومان و قیمت وانت کارا دو کابین نیز معادل 168 میلیون و 900 هزار تومان اعلام شده است. هر دو خودرو نیز با مدل 99 به فروش می‌رسند. در ادامه می‌توانید شرایط فروش وانت کارا بهمن موتور را مشاهده کنید:

محصولقیمتمدلرنگ های قابل انتخابموعد تحویل
وانت کارا تک کابین15890000099سفید، نقره ای، نقرآبیشهریور 99
وانت کارا دو کابین16890000099سفید، نقره ای،نقرآبیشهریور 99

برای خرید وانت کارا چه باید کرد؟

برای شرکت در شرایط فروش بهمن موتور و خرید وانت کارا تک کابین یا دوکابین، می‌توانید به گروه نمایندگی‌های پورسعید خلیلی مراجعه کنید. شعبه میدان بهشت گروه نمایندگی‌های پورسعید خلیلی با ارائه خدمات فروش گروه بهمن، میزبان شما مشتریان گرامی خواهد بود. برای مراجعه به این نمایندگی می‌توانید به آدرس خیابان شهید رجایی، پایین‌تر از میدان بهشت، پلاک 262 مراجعه کنید یا آن‌که با شماره تلفن 02152888800 تماس حاصل کنید.

نظرات
 
 
 
گودرزی 1399/5/29
چرا الکی مردم رو سر کار میزارید. اول میگن هست وقتی میری میگن نداریم.

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران