برنامه اتومبیلرانی مزدا 3 TCR به دلیل همه‌گیری کرونا لغو شد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

چندی پیش تصاویری از نسخه TCR‌ مزدا 3 منتشر شد که حاکی از تولید نمونه توربوشارژر هاچ‌بک دوست داشتنی ژاپنی بود. این نسخه داغ از مزدا 3 در هیروشیما قرار بود تا در سری مسابقات خودروهای تورینگ یا همان TCR‌ شرکت کند اما این مسابقات به دلیل شیوع کرونا لغو شدند.

لغو برنامه تولید نسخه TCR از مزدا 3 موجب شد تا بخش بزرگی از هواداران مزدا احساس ناامیدی کنند. قطعا تماشای مسابقات استقامت در پیست دیتونا برای این افراد بسیار جذاب بوده است.

در واکنش به خبر لغو تولید نسخه TCR از مزدا 3، امیلی تیلور مدیر ارتباطات و بازاریابی مزدا ایالات متحده اعلام کرد در واکنش به همه‌گیری کووید 19 در جهان و ایالات متحده، تصمیم به لغو پروژه تولید نسخه مسابقه‌ای از مزدا 3 گرفته است.

از زمان گسترش ویروس کرونا در سطح جهان و همه‌گیری کووید 19، بسیاری از شرکت‌های خودروسازی محتمل ضرر و زیان‌های جبران ناپذیری شده‌اند. از سوی دیگر لغو مسابقات اتومبیلرانی و پروژه‌های ساخت خودروهای اسپرت نیز دردسرهای صنعت خودروسازی را دو چندان کرده است.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران