کامیونت آمیکو مناسب برای راه اندازی کسب و کارهای سیار + فیلم

چندی پیش گروه آمیکو از محصولی جدید رونمایی کرد که با هدف راه اندازی کسب و کارهای سیار و ایجاد رونق برای کارهای مستقل تولید شده است. کامیونت آمیکو M5.2 اکنون با کاربری‌های مختلفی به تولید رسیده و قابل خریداری است.

فرآیند تولید کامیونت آمیکو با کاربری‌های مختلف طی یک همکاری با شرکت آفاکو صورت گرفته و اکنون مشتریان آمیکو می‌توانند کامیونت خود را در قالب یک نانوایی، لبنیات فروشی، میوه فروشی، بستنی فروشی، آشپزخانه یا ماهی فروشی متحرک دریافت کنند.

علاوه برآن کامیونت آمیکو اکنون می‌تواند به خودرو امداد سیار تبدیل شده و در جاده‌های کشورمان مورد استفاده قرار گیرد. این کامیونت‌ها قابلیت مدیریت و چینش اجزا مطابق خواست مشتری را دارند و قطعات اتاق آن‌ها از استحکام و دوام خوبی برخوردار است.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران