پرشیا خودرو با هدف گرامیداشت روز جهانی عکاسی مسابقه برگزار می کند

مسابقه عکاسی پرشیا خودرو به مناسبت 29 مرداد ماه و روز جهانی عکاسی با محوریت خودرو های ب ام و و مینی

شرکت پرشیا خودرو با هدف گرامیداشت روز جهانی عکاسی اقدام به برگزاری مسابقه عکاسی با محوریت عکاسی از خودرو های ب‌ام‌و مینی نموده است.

*

شرکت پرشیا خودرو به مناسبت روز جهانی عکاسی از علاقمندان به عکس و عکاسی دعوت می نماید تا در مسابقه عکاسی خودرویی با محوریت خودرو ب ام و و مینی شرکت کنند. این مسابقه در دو بخش حرفه ای و آماتور با محوریت BMW / MINI و موضوعات طبیعت ، تکنولوژی، خانواده، مسابقه ،تیونینگ ،کلاسیک، اکسسوری، ماکت ها، سفر، کرونا، آفرود، قدرت، رنگ ها، جشن ها، دورهمی و آزاد برگزار می گردد.

علاقمندان به عکاسی می توانند از تاریخ 29 مرداد تا 4 شهریور با مراجعه به وبسایت پرشیا خودرو و آدرس https://bit.ly/3iWZjnQ ، عکس های خود را با محوریت خودرو های ب ام و و مینی برای ما ارسال کنند.

همچنین به منتخبین برتر و 3 نفر اول این مسابقه هدایای نفیسی تعلق خواهد گرفت.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران