[سرگرمی] آیا می‌توانید حدس بزنید که هر عکس برای چه خودرویی است؟ دانش خودرویی خود را بسنجید

عکس نویسنده
گروه خودرو
نویسنده

همانطورکه می‌دانید در سال جاری اقدام به انتشار سرگرمی‌های خودرویی کردیم تا بتوانید سطح دانش خودرویی خود را بسنجید. قصد داریم هر پنجشنبه برای شما مخاطبین عزیز، سرگرمی‌های مختلفی قرار دهیم تا در کنار به چالش کشیدن دانش خودرویی خودتان، بتوانید سطح دانش خود و آشنایی بیشتری با خودروهای بازار داشته باشید.

در این قسمت عکس‌هایی برای شما قرار داده شده و باید حدس بزنید که هر عکس برای چه خودرویی است. البته در این میان سوالات دیگری نیز قرار داده شده تا اطلاعات سخت‌تری را حدس بزنید. در هر قسمت وقت کافی دارید تا بتوانید با یک جستجو به پاسخ صحیح برسید. توجه داشته باشید که جواب اکثر سوالات در سایت خودروبانک نیز وجود دارد و اگر از مخاطبین ما باشید، قطعاً تمامی سوالات در اخبار و مقاله‌ها جواب داده شده است.

نظرات
 
 
 
A. M. B. N 1399/5/30
اینا جایزه ندارن مثل درگ ها؟
امیررضا 1399/5/30
ممنون از سایت خوب خودروبانک خیلی جالب بود حتما این کار رو ادامه بدید .....خسته نباشید

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران