از فردا شنبه طرح ترافیک پایتخت دوباره اجرایی می شود

هفته های گذشته باتوجه به اوج گیری شیوع ویروس کرونا در پایتخت، طرح ترافیک شهر تهران لغو شد تا مردم کمتر از وسایل نقلیه عمومی استفاده کرده و کمتر از گذشته در معرض ابتلا به این ویروس قرار گیرند، اما به نظر می رسد که این شرایط دوام چندانی نداشته و از شنبه هفته آینده طرح ترافیک دوباره به حالت قبل باز می گردد.

در این خصوص سردار محمدحسین حمیدی، رئیس پلیس راهور پایتخت اعلام کرد که از روز شنبه 1 شهریورماه، طرح ترافیک پایتخت دوباره به حالت قبل باز خواهد گذشت. اجرای این طرح از ساعت 8 و 30 دقیقه صبح آغاز شده و تا ساعت 16 ادامه خواهد داشت.

رئیس پلیس راهور همچنین در ادامه با اشاره به رانندگانی که در این محدوده حضور دارند، اعلام کرد که از ساعت 14 و 30 دقیقه بعد از ظهر مجوز خروج از طرح ترافیک را خواهند داشت.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران