معرفی نمایندگی ها و عاملیت های برتر شرکت پرشیاخودرو

با هدف تقدیر از نمایندگان و عاملیت های برتر در پرشیا خودرو انجام پذیرفت

هفته گذشته طی مراسمی در شرکت پرشیا خودرو از نمایندگان و عاملیت های برتر پرشیاخودرو تقدیر به عمل آمد.

طی مراسمی که در هفته گذشته برگزار شد، شرکت پرشیا خودرو از نمایندگی ها و عاملیت های برتر خود در حوزه فروش تقدیر به عمل آورد. در این مراسم که با حضور مدیریت عامل، معاونت ها، مدیران، نمایندگان و عاملیت هایپرشیا خودرو برگزار گردید، 3 نمایندگی برتر فروش، 4 عاملیت برتر فروش و 1 نمایندگی برتر تامین معرفی شده و از آنها تقدیر به عمل آمد.

نمایندگان برتر فروش پرشیا خودرو عبارتند از: 1- نمایندگی ایمان کرباسی کد ۱۰۷ شیراز، 2- نمایندگی برادران نصر کد ۱۲۵ شهر تهران (اشرفی اصفهانی )، 3- نمایندگی مسعود صدری کد ۱۳۶ شهر تهران

نمایندگی برتر تامین پرشیا خودرو عبارت است از: 1- نمایندگی ایمان کرباسی کد ۱۰۷ شهر شیراز

عاملیت های برتر فروش عبارتند از: 1- عاملیت آقایان داوودی و خاتونی از شهر مشهد، 2- عاملیت آقای پهلوسای از شهر تهران، 3- عاملیت آقایان مستعدی و مهاجرانی از شهر تهران، 4- عاملیت آقای شهرکی از زاهدان

این تقدیر به جهت تلاش های این مجموعه ها در امر فروش و اجرای بهینه امور، حسن خلق، تعامل سازنده با مشتریان و شرکت پرشیا خودرو و همچنین درک بالا نسبت به مسائل کلان و راهبردی این سازمان ، خلاقیت ، جدیت و موفقیت در امور محوله انجام پذیرفته است.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران