تخلف ریگان خودرو محرز شد؛ حق با مشتریان است

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

مدیر کل تعزیرات سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، خبر از تشکیل پرونده تخلفاتی شرکت ریگان خودرو داد و در این خصوص اعلام کرد که پس از پیگیری‌ های متعدد در رابطه با وضع خودروهای کوپا، پرونده تشکیل و جهت صدور رای و تسریع در تحویل خودروی مشتریان به سازمان تعزیرات ارسال شده است.

در این باره مدیر کل تعزیرات سازمان حمایت توضیحاتی ارائه کرد و افزود که با وجود مکاتبات متعدد و پیگیری‎ انجام شده از شرکت ریگان‌ خودرو به منظور تسریع در اجرای تعهدات قراردادهای فروش سال ۹۷ که با موعد تحویل 180 روزه ثبت سفارش شده بودند، تاکنون اقدامی برای قراردادهای مذکور با مشتریان و اجرای برنامه جهت تحویل خودرو انجام نشده و این موضوع موجب نارضایتی خریداران و برگزاری تجمعات اعتراضی متعددی تا به امروز شده است.

حال مشخص شد که این شرکت در بسیاری از موارد باوجود دریافت تمامی مبالغ درج شده در قرارداد، اقدامی برای اجرای تعهدات خود انجام نمی دهد و با ادامه دار شدن این موضوع و نارضایتی مشتریان، سازمان حمایت پرونده شرکت ریگان خودرو را به تعزیرات حکومتی ارسال کرده و در گزارش خود تاکید کرده است که خودروها می بایست با قیمت درج شده در قرارداد و همچنین محاسبه ضرر و زیان تاخیر در تحویل به مشتریان واگذار شود.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران