موضوعات داغ

عملکرد خوب پورشه تایکان در تست گوزن + فیلم زیرنویس فارسی

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده
عکس مطلب اول

با پیشرفت خودروهای برقی و افزایش محبوبیت آنان در بین مشتریان، کمپانی خودروسازی پورشه هم از این فرصت بوجود آمده استفاده کرد و با سرمایه گذاری هنگفت خود در این زمینه، توانست خودروی تمام الکتریکی لوکس اسپرت پورشه تایکان را بعد از سال ها انتظار به بازار عرضه کند و توجه بسیاری از مشتریان را به خود جلب کند. اما آیا این خودرو در تست گوزن می تواند عملکرد مطلوبی همانند دیگر محصولات پورشه داشته باشد؟

امروز در خودروبانک، به تماشای عملکرد پورشه تایکان در نسخه توربو S خواهیم پرداخت که چابکی، پایداری و مانورپذیری آن در تست گوزن به نمایش گذاشته می شود که در ادامه می تواند فیلم بررسی آن را با زیرنویس فارسی در خودروبانک شاهد باشید.

تست گوزن چیست؟

تاکنون بارها و بارها تست گوزن خودروهای مختلف را در خودروبانک قرار داده ایم و اگر مخاطب همیشگی ما باشید، قطعا با این تست و نحوه انجام آن آشنایی کافی دارید، اما اگر اولین بار است که با چنین تستی مواجه می شوید، اینجا هستیم تا توضیحاتی را در رابطه با آن ارائه دهیم.

تست "موس" یا همان تست "گوزن، درواقع تستی است که در آن ورود ناگهانی گوزن و یا هر حیوان دیگری به داخل جاده شبیه سازی شده و عملکرد اتومبیل در مانوردهی و ثبات خودرو هنگام فرمان دادن ‌های ناگهانی مورد بررسی قرار می ‌گیرد. ماشینی که از پایداری و ثبات بالاتری برخوردار باشد، می تواند با موفقیت و بدون برخورد با مخروطی های مسیر این تست را پشت سر بگذارد.

حال باتوجه به فیلمی که در انتهای مقاله قرار گرفته، می ‌توانید شاهد عملکرد خودروی پورشه تایکان توربو S در تست گوزن با زیرنویس فارسی باشید که توانسته عملکرد خیلی خوبی از خود به نمایش بگذارد

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد