(سرگرمی) چقدر به خودروهای بی ام و تسلط دارید؟ مدل‌های این بی ام و ها را حدس بزنید

همانطورکه می‌دانید، محصولات بی ام و در سراسر جهان و البته ایران، طرفداران بسیاری دارند و مدل‌های مختلفی از این خودرو طی دهه‌های گذشته وارد بازار کشور شده‌اند. در این قسمت از سرگرمی‌های خودروبانک که هر هفته پنج‌شنبه‌ها منتشر می‌شود، قصد داریم تا دانش خودرویی شما را در مورد خودروهای بی ام و بسنجیم.

مدل‌هایی که در زیر انتخاب شده‌اند، اکثراً به صورت گسترده در بازار عرضه شده‌اند و لذا در صورت آشنایی با آن‌ها، می‌توانید براحتی مدل‌ها را حدس بزنید. در این سرگرمی 10 عکس قرار داده شده که باید مدل خودرو، کد اتاق و یا لقب هر کدام را انتخاب کنید. در آخر می‌توانید مشاهده کنید که از 10 سوال توانسته‌اید به چند سوال به درستی پاسخ دهید.

برای جلوگیری از تقلب، در آخر تقاضا شده تا ایمیل خود را وارد کنید تا بتوانیم به درستی گزینه‌های انتخاب شده توسط هر مخاطب را بسنجیم.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران