فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو به زودی اجرا می شود

بابک رحمانی، معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو خبر از اجرای طرح جدید فروش فوق العاده محصولات این شرکت با موعد تحویل 3 ماهه را داد که به زودی اجرا و جزییات آن اعلام خواهد شد.

رحمانی در این خصوص اعلام کرد که براساس دستور و تصویب کمیته خودرو، زمانی می توانیم دور جدید فروش فوق العاده را برگزار کنیم که تمامی تعهدات ما در شرایط فروش فوق العاده قبلی انجام شده و به صفر رسیده باشد که به زودی این امر محقق شده و می توانیم دور جدید فروش فوق العاده محصولات خود را آغاز کنیم.

سومین دوره فروش فوق العاده

معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو با اشاره به اتمام تعهدات و تحویل تمامی خودروهای ثبت نامی دومین دوره فروش فوق العاده به مشتریان، اعلام کرد که با انجام این کار می توانیم درخواست مجوز سومین دوره فروش فوق العاده را به سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان ارسال کنیم و در صورت موافقت این سازمان، می توانیم برای اجرای سومین دوره فروش فوق العاده برنامه ریزی کنیم.

نظرات
 
 
 
رضا 1399/6/16
به ما که هنوز ماشینو ندادن‌

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران