قیمت یواز پاتریوت و یواز پیکاپ از سوی سروش دیزل مپنا اعلام شد

ماه گذشته سروش دیزل به عنوان نماینده رسمی یواز در ایران، خبر از ورود سه محصول جدید روسی برند یواز به کشور را داد و اعلام کرد که با همکاری های صورت گرفته، برنامه تولید آنان در کشور آغاز شده و در کلاس های شاسی بلند، پیکاپ و پروفی به بازار عرضه می شود. حال سروش دیزل با آماده شدن برنامه فروش این خودرو، از قیمت آنان رونمایی کرده است.

قیمت یواز پاتریوت و یواز پیکاپ

طبق اعلام شرکت سروش دیزل، در حال حاضر دو محصول شاسی بلند و پیکاپ یواز برای عرضه در بازار کشور آماده شده است که با تحویل 120 روزه ثبت نام شده و تنها به صورت کاملا نقدی قابل واگذاری به مشتریان خواهد بود.

لازم به ذکر است که برای عرضه شاسی بلند یواز پاتریوت به مشتریان، قیمت نهایی 650 میلیون تومانی اعلام شده است، درحالی که نسخه پیکاپ یواز با قیمت 600 میلیون تومانی قابل عرضه به مشتریان بوده و همانطور که گفتیم، تنها به صورت کاملا نقدی امکان واگذاری آن به مشتریان وجود دارد.

نظرات
 
 
 
مجید 1399/6/15
این نوع فروش و این قیمت منو یاد این ضرب المثل میندازه:
"من پدر مرده و تو کفن فروش"
milad 1399/6/16
ارزش خرید ندارد
شاپور حاتمی 1399/6/17
سلام،ارزش خریدن داره نسبت به خودروهای بنجل چینی،این خودروی جان سختی است
آتیلا 1399/6/20
به نظر من ماشینهای روسی با وجود اینکه زیبایی ظاهری ندارند اما محکم و بادوام هستند..
قیمت مصوب فکر میکنم بالاتر از انتظار من اعلام شد و مهمتر از آن شرایط فروش اقساطی هم لحاظ نشده ویا من خبر ندارم.
در کل دوست دارم یک دستگاه داشته باشم

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران