دناپلاس توربو اتوماتیک بالاخره به دست مشتریان رسید + عکس

صبح امروز یکشنبه شانزدهم شهریورماه، طی مراسمی با حضور مدیرعامل ایران خودرو، تحویل دناپلاس توربو اتوماتیک به مشتریانی که این خودرو از مدت‌ها قبل پیش خرید کرده بودند آغاز شد.

این مراسم پس از ارسال دعوتنامه دناپلاس توربو اتوماتیک طی هفته‌های گذشته توسط ایران خودرو صورت پذیرفت. مطابق گفته‌های مدیر عامل ایران خودرو، فرشاد مقیمی، دناپلاس توربو اتوماتیک بهترین سدان کلاس C بازار خودرو ایران است.

در حاشیه این مراسم، مقیمی نگاهی نیز به تعهدات معوقه ایران خودرو داشت و اعلام کرد که این تعهدات که میزان آن‌ها در سال 1398 به 200 هزار دستگاه بالغ می‌شد، اکنون به سی هزار دستگاه کاهش یافته است. مطابق اعلام ایران خودرو در مردادماه 1399، تاکنون دو هزار دستگاه دناپلاس توربو اتوماتیک پیش فروش شده است که در حال تحویل به مشتریان هستند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران