قیمت جدید وانت کاپرا 2 توسط بهمن موتور اعلام شد

در هیاهوی افزایش قیمت محصولات سبک و سنگین گروه صنعتی ایران خودرو، شرکت بهمن موتور هم قیمت جدید یکی از محصولات خود، یعنی خودروی وانت کاپرا دوکابین را اعلام کرد که حالا با اعلام قیمت جدید به باشگاه 500 میلیون تومانی ها پیوسته است!.

شرکت بهمن موتور درحالی که قیمت خودروی کاپرا 2 را در تیرماه امسال افزایش داده بود و بهای تمام شده آن را 425 میلیون تومان اعلام کرده بود، اما روز گذشته بار دیگر قیمت این خودروی وانت دوکابین را افزایش داد و این بار با جهش قابل توجه 85 میلیون تومانی، قیمت نهایی اتومبیل را 510 میلیون تومان اعلام کرد و لازم است که مشتریان با قیمت جدید نسبت به ثبت نام اقدام کنند، هرچند هنوز شرایط فروشی برای این خودرو با قیمت جدید آغاز نشده است.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران