جزئیات جدیدی درباره نیسان Z جدید منتشر شد + فیلم

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

طبق تیزر ویدیویی جدیدی که توسط نیسان منتشر شده، در طراحی نیسان Z جدید از نسخه‌های قبلی این مدل الهام گرفته شده است. این ویدیو نشانگر شباهت چراغ‌های جلوی این مدل با Z240 و چراغ‌های عقب آن با ZX300 افسانه‌ای محصول دهه ۹۰ میلادی است.

همچنین تصویر مبهمی از Z جدید می‌بینیم، و نشان جدید خودرو که در کناره عقبی آن قرار دارد. به نظر می‌رسد این مدل شباهت‌هایی با مدل کنونی داشته باشد، اما قطعا مدرن‌تر از Z370 محصول سال ۲۰۰۹ خواهد بود.

انتظار داریم نام Z جدید Z400 باشد و از موتور ۳ لیتری V-6 توئین توربوشارژ بهره ببرد. این مدل هم موتور جلو-محور عقب است و امیدواریم جعبه‌دنده شش‌سرعته دستی داشته باشد. نسخه Z Proto که در ۱۵ سپتامبر رونمایی خواهد شد احتمالا مشابه مدل تولیدی نهایی باشد، که فروش آن از سال ۲۰۲۱ آغاز خواهد شد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران