نوبت دهی مراکز تعویض پلاک تهران تنها به صورت اینترنتی

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

به منظور کاهش حضور مراجعه کنندگان به مراکز تعویض پلاک در ساعت شلوغی و جلوگیری از تجمع در این مراکز، سرهنگ علی محمدی رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا از نوبت دهی اینترنتی تمامی مراکز تعویض پلاک خودرو و موتورسیکلت شهر تهران خبر داد.

در این خصوص سرهنگ علی محمدی، رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا اعلام کرد که به منظور جلوگیری از تجمع مراجعه کنندگان در مراکز تعویض پلاک باتوجه به شیوع ویروس کرونا، از روز سه شنبه 18 شهریورماه نوبت دهی مراکز تعویض پلاک خودرو و موتورسیکلت در شهر تهران تنها به صورت اینترنتی انجام خواهد شد و شهروندان به هیچ عنوان حضوری برای دریافت نوبت مراجعه نکنند.

سرهنگ علی محمدی در ادامه با اشاره به تقویت سرورها و سهولت استفاده مردم برای دریافت نوبت به صورت اینترنتی، به نوبت دهی خودروها براساس پلاک زوج و فرد نیز اشاره کرد و در این خصوص افزود که پلاک های زوج باید در روزهای زوج هفته و پلاک های فرد لازم است که در روزهای فرد هفته به مراکز تعویض پلاک برای دریافت خدمات مراجعه کنند.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران