آنباکسینگ و بررسی ماکت Buick Riviera 1971 در مقیاس 1:18 + فیلم

اگر از علاقمندان به خودروباشید ، برند بیوک را میشناسید، مخصوصا قدیمی تر ها مدل هایی از بیوک را شاید خریده باشند و عده کمی هم هنوز آن را دارند. بعضی از مدل های دهه 60 و 70 میلادی مدل بیوک در ایران نیز عرضه شدند و گاهی در خیابان میبینیم بازمانده های بیوک را.

بیوک یکی از زیرمجموعه های GM است که مانند کادیلاک و شورلت، در دهه های 60 و 70 طراحی های خاص و ماندگاری از خود به جای گذاشته است. بیوک ریویرا برای اولین بار در سال 1963 عرضه شد. اولین نسل از ریویرا با استقبال خوبی مواجه شد و سه سال بعد یعنی 1966 دومین نسل بیوک ریویرا نیز روانه بازار شد. درسال 1971 ، نسل سوم بیوک ریویرا به بازار معرفی شد.

بیوک ریویرا 1971

اما امروز به سراغ ماکت نسل سوم بیوک ریویرا رفتیم. این ماکت در مقیاس "یک هجدهم" و از برند Road Signature است. برند ماکت سازی Road Signature غالبا به سراغ دریافت لایسنس ماکت خودروهای کلاسیک رفته و بیشتر هم ماشین های کلاسیک آمریکایی را در بین ماکت های Road Signature می بینید.

این ماکت فلزی نیست و بخشهایی از آن پلاستیکی و بخش های دیگر آن کامپوزیت هستند. لذا وزن ماکت چندان زیاد نیست.

ماکت Buick Riviera 1971

طول ماکت Buick Riviera 1971 حدودا 27 سانتی متر است و دربهای ماکت بازشونده هستند. همچنین درب کاپوت ماکت باز می شود و چرخها و غربیلک فرمان ماکت همزمان میچرخند. در انتها شما را به دیدن کلیپی کوتاه از ماکت بیوک ریویرا 1971 از برند Road Signature دعوت میکنیم.

نظرات