فروش اقساطی بی ام و سری 7 مدل 2017 با پیش پرداخت 1 میلیارد تومان + شرایط فروش اقساطی

حدود دو سال از توقف واردات خودرو به کشورمان می‌گذرد که در نتیجه آن قیمت خودروهای وارداتی بازار روز به روز نجومی‌تر شدند و البته مشتریان ایرانی از نعمت داشتن خودروهای بروز و مدرن بازار جهانی بی نصیب ماندند.

یکی از مدرن‌ترین خودروهایی که پیش از توقف کامل واردات خودرو توانست در کشورمان حضور یابد، بی ام و سری 7 بود. این سدان سایز بزرگ آلمانی رقیب مستقیم مرسدس بنز کلاس S محسوب می‌شود و البته در بازار جهانی با خودروهای دیگری همچون جگوار XJ نیز به رقابت می‌پردازد.

حال در شرایطی که قیمت خودرو روز به روز افزایش می‌یابد و خرید خودروهای باکیفیت و با قیمت مقرون به صرفه برای مشتریان به یک رویا تبدیل شده است، پرشیا خودرو برخی از محصولات خانواده بی ام و را با شرایط فروش اقساطی به خریداران واگذار می‌کند. یکی از این خودروها بی ام و سری 7 است.

در شرایط فروش اقساطی پرشیا خودرو، متقاضیان می‌توانند بی ام و سری 7 مدل 2017 را با پیش پرداخت یک میلیارد تومان و اقساط دوازده ماهه خریداری کنند. مبلغ هر قسط 458 میلیون تومان است. نسخه‌ آگهی شده از بی ام و سری 7 مجهز به کیت M بوده و از امکاناتی همچون گرمکن و سردکن و ماساژور بهره‌مند است. کارکرد این مدل نیز حدود 33 هزار کیلومتر است.

برای آشنایی بیشتر با بی ام و سری 7 می‌توانید مطالعه کنید: بررسی و معرفی نسل جدید بی ام و 730Li در تهران

اطلاعات بیشتر در مورد شرایط فروش اقساطی

برای آگاهی بیشتر با شرایط فروش این خودرو می توانید با شماره 4591 داخلی 3 تماس بگیرید.

نظرات
 
 
 
محسن 1399/6/20
منم امروز بیمه ماشینمو قسطی کردم

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران