آغاز طرح تبدیل وانت آریسان با خودروی سمند LX؛ ویژه شهریور 99

گروه صنعتی ایران خودرو برای مشتریانی که حواله وانت آریسان را در اختیار دارند، اما پس از اعلام قیمت جدید این خودرو امکان تسویه حساب برای آنان مقدور نیست، طرح تبدیلی در نظر گرفته تا مشتریان خودروی دریافتی خود را تغییر دهند.

در طرح تبدیل ایران خودرو که از ساعت 12 روز پنجشنبه 20 شهریورماه آغاز شده است، مشتریان خودروی وانت آریسان و کسانی که دعوتنامه تسویه حساب دریافت کرده، اما قادر به تکمیل وجه نبوده و یا از دریافت این خودرو با قیمت جدید منصرف شده اند، می توانند خودروی سمند LX را به عنوان خودروی جایگزین دریافت کنند.

ایران خودرو یادآور شده است که طرح تبدیل این خودرو محدود بوده و در صورت تکمیل ظرفیت، اعتبار این طرح به پایان خواهد رسید. شرایط تبدیل تنها برای تعهدات وانت آریسان دعوتنامه دار خواهد بود.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران