شاسی بلند الکتریکی لوسید به نام پروژه جاذبه در راه است

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

پروژه جاذبه، عنوان کاری شاسی بلند آینده لوسید است، که حین رونمایی از سدان الکتریکی لوسید ایر در روز چهارشنبه، تصاویری از آن منتشر شد.

این شرکت در این باره گفته است:

ما فقط یک خودرو را عرضه نمی‌کنیم، بلکه یک برند را عرضه می‌کنیم.

این شرکت همچنین قول داد در مدل‌های بعدی خودش که براساس معماری لوسید ایر ساخته می‌شوند، شاهد پیشرفت‌های بهتری باشیم.

لوسید قول داده طی ۷ تا ۱۰ سال آینده، محدوده بزرگی از محصولات را براساس پلتفرم الکتریکی ایر بسازد.

استارت‌آپ الکتریکی لوسید موتورز در روز چهارشنبه ۹ سپتامبر در یک رویداد آنلاین از سدان الکتریکی موردانتظارش ایر رونمایی کرد و طی این مراسم اشاراتی به شاسی بلند جدیدش به نام پروژه جاذبه هم داشت که روی همان پلتفرم ایر ساخته خواهد شد.

جزئیات کمی در این زمینه در دسترس هستند، اما می‌دانیم لوسید قصد دارد طی یک دهه آینده خط تولید کاملی از خودروهای الکتریکی راه‌اندازی کند. آن‌ها همچنین در حال کار روی یک نمونه اولیه هستند که در تابستان امسال مورد آزمایش قرار گرفته و این شرکت گفته پروژه جاذبه طی چند سال آینده آماده خواهد شد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران