افزایش سی درصدی نرخ معاینه فنی خودروهای سبک

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

از هفته های گذشته صحبتی در رابطه با افزایش نرخ معاینه فنی خودروها بود، حال مدیر امور اجرایی معاینه فنی خودرو‌های سبک کشور توضیحاتی در رابطه با این موضوع ارائه کرده و به احتمال بسیار زیاد نرخ معاینه فنی خودرو حدود 30 درصد افزایش پیدا کند.

مدیر امور اجرایی معاینه فنی خودرو‌های سبک کشور اعلام کرد که ما پیشنهاد افزایش ۳۰ درصدی نرخ معاینه فنی خودروها در کشور را به ستاد تنظیم بازار ارائه کردیم و این انتظار وجود دارد که در اولین جلسه ستاد تنظیم بازار افزایش نرخ معاینه فنی خودروها تعیین تکلیف شود.

لازم به توضیح است که در طول 2 سال گذشته نرخ معاینه فنی هیچگونه تغییری نداشته است و حال با افزایش هزینه های نیروی انسانی و مسائل دیگر طی این 2 سال، افزایش نرخ معاینه فنی امری کاملا طبیعی به نظر می رسد و پیشنهاد ما افزایش تنها 30 درصدی نرخ معاینه فنی هر خودرو بوده است.

نظرات
 
 
 
Moein 1399/6/27
ستاد تنظیم بازارموافقت کرده؟ معاینه فنی جز خرج بیشتر مردم و درآمد بیشتر خودشون چی داشته؟ ستادی هم برای تنظیم دخل و خرج مردم و تنظیم اینکه خیلی از این خودروها اصلا نباید تولید بشه چه برسه به تست آلايندگي، وجود داره؟

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران