سهمیه بندی لاستیک عملی شد،سالی یک جفت لاستیک به صاحبان خودرو تعلق می گیرد

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

معاون دفتر خدمات بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به تحویل سالی یک جفت لاستیک به صاحبان خودرو، اعلام کرد که مردم با مراجعه به سامانه جامع تجارت می توانند با ثبت اطلاعات شخصی و همچنین وسیله نقلیه خود وارد سامانه شده و پس از راستی آزمایی فرد متقاضی، امکان ثبت درخواست او در سامانه فراهم خواهد شد و می تواند برای دریافت سالی یک جفت لاستیک ثبت نام کند.

به طور کلی، لازم است که تمامی لاستیک های نیمه سنگین و یا لاستیک های تولید داخل که با ارز نیمایی تولید می شوند و یا لاستیک هایی که به کشور وارد می شوند، در سامانه جامع تجارت ثبت شده و در همین سامانه توزیع شود.

حمید محله ای، معاون دفتر خدمات بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به وجود 8 تولید کننده لاستیک و 2000 عمده فروش لاستیک برای تامین لاستیک مورد نیاز مردم، اعلام کرد که براساس تصویب ستاد تنظیم بازار، از ابتدای مردادماه سال جاری لاستیک وسایل نقلیه سواری می بایست در سامانه جامع تجارت نظام مند باشد و دیگر ثبت تولید لاستیک سواری در این سامانه به صورت حواله ای نخواهد بود.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران