موضوعات داغ

به‌روزرسانی فراری برای گرندپری سوچی روسیه

عکس مطلب اول

تیم فرمول یک فراری برای گرندپری روسیه به‌روزرسانی کوچکی خواهد داشت اما ماتیا بینوتو، مدیر این تیم، بعید می‌داند که این به‌روزرسانی تاثیر آنچنان زیادی در عملکرد این خودرو داشته باشد.

تیم ایتالیایی در گرندپری قبلی هزارمین حضور خود در فرمول یک را تجربه کرد ولی طبق انتظار عملکرد خوبی نداشت. به جز بحث موتوری که همگان می‌دانند فراری در آن ضعیف است، در بخش ایرودینامیک نیز در وضعیت خوبی قرار ندارد و این تیم در رده‌بندی امتیازی به جایگاه ششم سقوط کرده است و فقط 13 امتیاز بیشتر از آلفاتائوری دارد. بینوتو در خصوص این به‌روزرسانی می‌گوید:

به‌روزرسانی کوچکی خواهیم داشت، اما این مورد وضعیت کلی تیم ما را تغییر نمی‌دهد. فکر می‌کنم در حال حاضر سرعت کافی را در مسابقه نداریم و تا حد زیادی خوردگی تایر خودروی ما زیاد است. در این به‌روزرسانی به این مسائل پرداخته نشده. ما باید این پروژه را با نگرش 2021 بازبینی کنیم. به نظرم زمان بیشتری طول خواهد کشید. به دلیل محدودیت‌های قانونی، خودروی جدید لزوما نسخه ارتقا یافته خودروی امسال خواهد بود. موتور جدیدی خواهیم داشت، موتوری که چندین ماه است که دارد تست‌ها را سپری می‌کند و روی آن حساب می‌کنیم. به علاوه، در حال حاضر شورای جهانی در حال رای‌ گیری برای یک تغییر ایرودینامیکی برای خودروهاست که قسمت اعظم آن مربوط به عقب خودرو می‌شود. احتمالا بتوانیم از این موضوع بهره ببریم.

نظرات کاربران

دیدگاه های شما پس از تایید توسط خودروبانک نمایش داده خواهند شد