قیمت جدید فروش نقدی محصولات چری توسط مدیران خودرو اعلام شد + جدول

بعد از وقفه‌ای چند هفته‌ای، مدیران خودرو قیمت‌های جدید محصولات چری خود را اعلام کرد. برای این خودروها با قیمت جدید فعلاً تنها شرایط فروش نقدی در نظر گرفته شده و خودروها با مدل 99 و در 45 روز کاری تحویل داده خواهد شد.

قیمت جدید محصولات چری

برای تیگو 7 یعنی لوکس‌ترین محصول سبد مدیران خودرو قیمت 810 میلیون و سیصد هزار تومان در نظر گرفته شده که رکوردی برای این خودرو محسوب می‌شود. همچنین در این لیست خودروی آریزو 6 با قیمت 697 میلیون تومان دیده می‌شود.

خودروی چری آریزو 5 در دو مدل توربو با گیربکس اتوماتیک و معمولی با گیربکس دستی نیز در این لیست حضور دارند که قیمت آن‌ها به ترتیب 500 و 403 میلیون تومان است.

در جدول زیر می‌توانید لیست قیمت جدید محصولات چری را مشاهده کنید.

قیمت جدید محصولات چری

نحوه خرید محصولات مدیران خودرو

برای خرید محصولات مدیران خودرو می توانید به سایت گروه نمایندگی‌های پورسعید خلیلی مراجعه کنید و یا با شماره تلفن 02152888800 تماس حاصل کنید.

آدرس گروه نمایندگی های پورسعید خلیلی جهت فروش محصولات مدیران خودرو:

شعبه نیایش

بزرگراه هاشمی رفسنجانی غرب، کندروی ستاری، بعد از خروجی ستاری جنوب، خیابان جوانمرد، انتهای کوچه ششم

فروش و خدمات پس از فروش مدیران خودرو

واحد فروش 02144874265

شعبه سعادت آباد

سعادت‌آباد، میدان کتاب، به سمت خیابان کوهستان، خیابان احسان جنوبی، پلاک 22

فروش مدیران خودرو

02122342717

نظرات
 
 
 
Hitt 1399/6/29
لعنت . چقدر گرون

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران