قیمت پژو 207 پانوراما در کارخانه اعلام شد

گروه صنعتی ایران خودرو به تازگی با ارسال دعوتنامه تسویه حساب به مشتریانی که اقدام به ثبت نام خودروی پژو 207 پانوراما با موعد تحویل مهرماه سال جاری کرده اند، قیمت جدید این اتومبیل را اعلام کرد که با اندکی افزایش به مشتریان تحویل داده می شود.

ماه گذشته گروه صنعتی ایران خودرو با ارسال دعوتنامه تسویه حساب به مشتریان خود، قیمت نهایی دو مدل خودروی پژو 207 دستی با سقف پانوراما و همچنین دنا پلاس توربوشارژر اتوماتیک را جهت تکمیل وجه اعلام کرد. حال به تازگی دعوتنامه تسویه حساب برای مشتریانی که پژو 207 پانوراما دستی را با موعد تحویل مهرماه 99 ثبت نام کرده اند، ارسال شده و شاهد اعلام قیمت 156 میلیون و 800 هزار تومانی برای آن هستیم که نسبت به ماه گذشته تغییرات اندک 800 هزار تومانی را تجربه کرده است.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران