هوندا: اقدامات لازم برای برطرف کردن مشکل موتوری انجام شده است

هوندا اعلام کرده است که چندین عامل در از دست دادن قدرت در خودروی مکس ورشتپن در استارت مسابقه فرمول یک موجلو دخیل بوده‌اند. ورشتپن در گرندپری ایتالیا نیز به دلیل مشکل موتوری از دور مسابقه کنار رفت و مشکل موتوری در موجلو باعث شد تا صد در صد توجهات مهندسان هوندا به این موضوع معطوف شود. وی در لحظه شروع بسیار خوب از جایگاه خود استارت زد اما در کسری از ثانیه توسط تعداد زیادی از رانندگان قورت داده شد تا به سرعت جایگاه خود را از دست بدهد. او بعد از این ماجرا در پیچ 2 و در جریان تصادفی که در آن رخ داد از مسابقه خارج شد. مدیر فنی هوندا، تویوهارو تانابه در این رابطه می‌گوید:

از زمانی که از موجلو تا الان داشتیم استفاده کردیم و اولویت خود را بر آنالیز دقیق دلیل خروج مکس از مسابقه گذاشتیم. تحقیقات ما نشان می‌دهد که چندین دلیل دخیل بودند. ما اقدامات لازم برای برطرف کردن هر کدام از این فاکتورها را، با هدف جلوگیری از رخ داد دوباره آن‌ها، انجام داده‌ایم. پیست سوچی چالش متفاوتی نسبت به سه پیست سرعت بالای اسپا، مونزا و موجلو ارائه می‌کند. این پیست کمی خصوصیات یک پیست شهری، مثل پیچ‌های 90 درجه را دارد، اما دارای دو مستقیمی بسیار بلند نیز هست. طبق معمول ما در تمرین عملکرد پاوریونیت برای تعیین خط و مسابقه را بهینه‌سازی خواهیم کرد و به دنبال یک آخر هفته بدون مشکل برای هر چهار خودرو هستیم.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران