تمرین سوم فرمول یک روسیه 2020؛ همیلتون دست خود را برای بوتاس رو کرد

در تمرین سوم گرندپری فرمول یک 2020، این لوئیس همیلتون بود که در برخلاف دو تمرین قبلی به صدر آمد. اختلاف همیلتون با بوتاس در صدر 0.776 ثانیه بود تا بوتاس کمی قبل از تعیین خط به فکر فرو رود. اگرچه ترافیک داخل پیست برای برخی از رانندگان و به خصوص بوتاس مشکل آفرین شد و نتوانستند دورهای سریعی که مد نظرشان بود را بزنند.

در رده سوم این تمرین کارلوس ساینزی قرار گرفت که در روزهای گذشته نیز عملکرد خوبی داشت. وی از دماغه جلوی خودرو که مک‌لارن برای این گرندپری به عنوان به‌روزرسانی آورده است، استفاده نمی‌کند و مک‌لارن ترجیح داده است این دماغه را فقط بر روی خودروی لندو نوریس امتحان کند. اگرچه طبق گفته‌های آندریاس سایدل، این دماغه جزو یک پکیج بزرگتری از به‌روزرسانی‌هاست و به تنهایی شاید آنچنان تاثیری نداشته باشد. با این حال لندو نوریس نیز به دلیل ترافیک داخل پیست نتوانست دوری سریعی ثبت کند تا بتوانیم تاثیر این دماغه را در خودروی مک‌لارن ببینیم.

اوضاع در گاراژ ردبول به مراتب بهتر از دیروز می‌باشد و مکس ورشتپن در همان دورهای ابتدایی توانست دورهایی نزدیک به دو مرسدس ثبت کند. البته او هم یکی دیگر از قربانیان ترافیک بود و در حالی که سکتور اول را به رنگ بنفش درآورده بود و از مرسدس‌ها سریع‌تر به نظر می‌رسید، مجبور شد تا از دور خود عقب‌نشینی کند و ما هنوز قدرت واقعی ردبول در این پیست را ندیده‌ایم. به نظر می‌رسد عملکرد ردبول در تعیین خط بهتر از آن چیزی باشد که تا به اینجا از آن‌ها دیده‌ایم.

تیم دیگری که بسیار قدرتمند ظاهر شد رنو بود. رده چهارم استبان اوکون این نوید را به طرفداران این تیم می‌دهد که آن‌ها هم در این پیست بسیار قدرتمند هستند. اگرچه دنیل ریکاردو نتوانست باز هم به دلیل ترافیک دور خوبی را ثبت کند اما با مقایسه تعیین خط‌های گذشته و سریع‌تر بودن ریکاردو از هم‌تیمی خودش، می‌توان نتیجه گرفت که رقابت مک‌لارن و رنو بسیار تماشایی خواهد بود.

نتایج کامل تمرین سوم گرندپری فرمول یک روسیه 2020

بخش اول نتایج

بخش دوم نتایج

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران