شرکت رینگ وارد حوزه امنیت خودرو شد و از همکاری با تسلا خبر داد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

ورود شرکت‌های فنی به حوزه خودرو خیلی عجیب نیست. یکی از قدیمی‌ترین آن‌ها پایونیر ژاپن بود که به عنوان یک شرکت تجهیزات صوتی آغاز به کار کرد و سپس در سال ۱۹۷۵ با اولین استریو خودرو دنیا وارد صنعت خودرو شد. و البته، اپل یکی از محبوب‌ترین آن‌هاست، که کارپلی آن در حال حاضر تقریبا در همه خودروهای جدید در دسترس است.

آمازون هم تقریبا در مسیر شرکت رینگ قرار گرفته است. این شرکت امنیت خانگی سه محصول جدید برای خودروها را در کنار نوآوری‌های دیگر موجود در دستگاه‌ها و سرویس‌های آمازون عرضه کرده است.

محصولات جدید رینگ - به نام زنگ خطر خودرو رینگ، دوربین خودرو رینگ، و اتصال خودرو رینگ - سال آینده در دسترس خواهند بود. اولین شریک تجاری خودرویی آن‌ها تسلا است، و سیستم اتصال خودرو رینگ در سال ۲۰۲۱ با قیمت ۲۰۰ دلار در تمام خط تولید تسلا در دسترس قرار می‌گیرد.

زنگ خطر خودرو

زنگ خطر خودرو رینگ مثل زنگ خطر معمولی خودروها است، فقط اینکه یک دستگاه بی‌سیم OBD-II است و می‌تواند به اپلیکیشن رینگ، یا دیگر دستگاه‌های رینگ، و یا حتی سخت‌افزار الکسای آمازون متصل شود. با استفاده از دوربین خودرو رینگ، حتی وقتی خودرو خالی باشد، چندین دوربین در آن مشغول ضبط هستند. این دوربین‌ها از طریق وایفای و یا LTE قابل دسترسی هستند و تشخیص تصادف اضطراری، ضبط توقف ترافیک و چک کردن خودرو حین پارک بودن را ارائه می‌دهند.

رینگ

اتصال خودرو رینگ شامل هر دو محصول ذکرشده می‌باشد و در مواقع نیاز، هشدارهای موبایل را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. این شامل حرکات شناسایی‌شده در اطراف خودرو یا حتی تماشای فیلم‌های ضبط ‌شده توسط دوربین هم می‌شود. این سیستم حتی می‌تواند تشخیص دهد که آیا خودرو قفل شده ‌است یا نه.

همان‌طور که گفته شد، این سه محصول جدید در اوایل سال آینده در دسترس خواهند بود، و قیمت زنگ خطر خودرو رینگ ۶۰ دلار و قیمت دوربین خودرو و اتصال خودرو رینگ هرکدام ۲۰۰ دلار است.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران