قیمت رانا پلاس از سوی ایران خودرو مشخص شد

عکس نویسنده
مرتضی قانع
نویسنده

ماه‌های پایانی سال 1398، ایران خودرو از سری جدید محصولات در حال تولید خود رونمایی کرد که قرار بود تا تنوعی به فضای بسته بازار بدهند. یکی از این محصولات رانا پلاس بود که نسخه بروزرسانی شده و البته گران‌تر از رانا محسوب می‌شود. دو محصول دیگر نمونه‌های بروز شده سورن و سمند LX بودند.

اکنون قیمت رانا پلاس برای خریدارانی که چندماه پیش این خودرو را پیش خرید کرده بودند، مشخص شده است. بنابر دعوتنامه‌ای که برای مشتریان رانا پلاس صادر شده، قیمت این خودرو 144 میلیون و 800 هزار تومان تعیین شده است.

رانا پلاس مشخصات فنی یکسانی با رانا دارد اما در زمینه امکانات رفاهی تغییراتی در این خودرو اعمال شده است. مطابق اعلام رسمی ایران خودرو، بهبود مجموعه داشبورد، طرح پارچه جدید رودری ها، چراغ های جدید جلو و عقب، طرح جدید جلوپنجره، روکش های مشابه پژو 207 برای مجموعه صندلی ها، ایزوفیکس، دستگیره و زه جانبی همرنگ بدنه، کلیدهای کنترلی بر روی غربیلک فرمان، آینه های جدید مجهز به راهنما و دسته راهنما و برف پاکن طرح 206 از جمله تجهیزات رانا پلاس هستند که این خودرو را نسبت به رانا معمولی متمایز جلوه می‌دهند.

نظرات
 
 
 
دیوان شل رو 1399/7/5
آینه های مجهز به راهنما رو خوب اومدی بهتر بود مینوشتی آینه های خیلی مجهز
ع 1399/7/5
تاسف و دیگر هیچ...

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران