تازه وارد سایپا، شاهين مي تواند نگاه ها به صنعت خودرو را تغيير دهد

عضو هیات علمی موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی گفت: اگر مردم با خودرو شاهين و ويژگي هاي آن آشنا شوند به طور قطع نگاه شان نسبت به گروه خودروسازي سايپا و حتي صنعت خودرو تغيير خواهد كرد.

یحیی فتحی درباره خودرو شاهين و اينكه اين خودرو تا چه حد مي تواند بر بازار خودرو اثر بگذارد، تصريح كرد: طي اين سال ها همواره گروه خودروسازي سايپا با خودروي پرايد مورد سنجش و ارزيابي قرار مي گرفت، حال با تولید خودرو شاهين و حذف پرايد، نگاه ها به اين شركت خودروسازي تغيير خواهد كرد.

وي ادامه داد: خودرو پرايد به دليل مشكلاتي كه داشت در بين مردم شهرت و خوشنامي نداشت و همواره عملكرد سايپا به واسطه اين خودرو زير سئوال مي رفت، ولي طراحي و توليد شاهين و خودروهاي مشابه مي تواند فرصت جديدي براي پيشرفت و توسعه گروه خودروسازي سايپا باشد.

معاون اقتصادی و توسعه رقابت مرکز ملی رقابت گفت: خودرو شاهين از نظر فناوري توسعه يافته و محصولي است كه اگر به صورت اتوماتيك توليد شود، امكان صادرات آن نیز فراهم خواهد شد.

وي با بيان اينكه طراحي و توليد محصول شاهين نشان داد كه گروه خودروسازي سايپا توانمند است و امكان توليد خودروهاي پيشرفته و مطابق با استانداردهاي روز را دارد، افزود: خودرو شاهين قابل رقابت با محصولات گذشته سايپا نيست؛ اين خودرو به جهت استانداردهاي 85 گانه و آلايندگي زيست محيطي وضعيت بسيار خوب و مطلوبي دارد و قطعا با توليد كيفي آن مردم از اين خودرو استقبال خواهند كرد.

این عضو هیات علمی موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی گفت: براي اينكه تفكر و ديدگاه مردم نسبت به گروه خودروسازي سايپا تغيير كند، توصيه مي كنم كه اين مجموعه با تمام قوا نسبت به معرفي شاهين در فضاي مجازي اقدام كند.

وي تصريح كرد: اگر مردم با ويژگي هاي شاهين آشنا شوند، متوجه خواهند شد كه صنعت خودرو در مسير پيشرفت و رشد قرار گرفته است؛ سياست گذاران هم بايستي با مزاياي اين خودرو آشنا شوند تا تصوير واقعي از صنعت خودرو داشته باشند.

فتحي گفت: با طرحي خودرو شاهين، سايپا نشان داد كه مي تواند كارهاي بزرگ تري در عرصه خودرو انجام دهد.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران