افتتاح خط تولید پادرا پلاس، پروژه بهسازی سالن رنگ و خط تولید اکسل وانت در شرکت زامیاد

همزمان با رونمایی از یادمان شهدا و آئین گرامیداشت هفته دفاع مقدس در گروه سایپا، بهره‌برداري از سه طرح استراتژیک توسعه‌ای و بهبود در فرآیند تولید در شرکت زامیاد آغاز شد.

به نقل از ارتباطات زامیاد، آئین افتتاح خط تولید انبوه محصول جدید پادراپلاس، بهره برداری از پروژه بهسازی سالن رنگ و افتتاح خط تولید اکسل وانت با حضور سیدجواد سلیمانی، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا و جمعی از مدیران ارشد این گروه خودروسازی برگزار شد.

از ویژگی های مهم این سه طرح مهم و راهبردی که با هدف حمایت از تولید داخلی و تحقق شعار "جهش تولید" در شرکت زامیاد مورد بهره‌برداری قرار گرفته، می‌توان به استفاده از دانش و تخصص نیروهای داخلی، کاهش ارزبری و ارتقاء کمی و کیفی محصولات تولیدی اشاره کرد.

راه‌اندازی خط تولید انبوه وانت "پادراپلاس" به عنوان جدیدترین محصول تجاری گروه خودروسازي سايپا كه مطابق با استانداردهای روز، تولید و عرضه می شود، علاوه بر پوشش سليقه مشتریان به لحاظ شکل ظاهری و راحتی حداکثری سرنشین، می تواند میزان رضایتمندی رانندگان خودروهاي تجاري سبك را نیز از نظر ارتقاء كيفي، امکانات و تجهیزات به کار رفته افزایش دهد.

"پادرا پلاس" زامیاد به دلیل تنوع در ایجاد کاربری‌سازی و قیمت تمام شده و داخلی‌سازی به ميزان ۷۰ درصد، در میان رقبای خود، محصولی کم‌نظیر محسوب می‌شود. طبق برنامه و هدف‌گذاری در نظر گرفته شده توسط شرکت زامياد، قرار است در سال جاري تعداد هزار دستگاه از اين خودرو توليد و روانه بازار شود و در آینده‌ای نزدیک نيز میزان داخلی سازی آن افزايش می يابد.

"بهسازي سالن رنگ" شركت زامياد نیز، ديگر پروژه‌ای بود كه با حضور مديرعامل گروه خودروسازي سايپا مورد بهره برداري قرار گرفت.

با اجرای این طرح كه شامل: نصب كانواير زميني، كوره آستر و كابين پاشش PVC است، بهبود کیفیت محصولات تولیدی زامیاد بیش از پیش ارتقاء یافته و سطح رضایتمندی مشتریان افزایش می یابد.

ديگر طرح شركت زامياد، بهره‌برداری از "خط تولید اکسل وانت" است كه در راستای تحقق برنامه های تعیین شده در خصوص افزایش داخلی‌سازی قطعات با تکیه بر توان و دانش فنی داخلی در این شرکت طراحی و اجرا شده است.

همزمان با راه‌اندازی خط تولید انبوه اکسل وانت در شرکت زامیاد، نیاز این قطعه کاربردی در تولید مرتفع شده و علاوه بر کاهش توقفات، میزان تیراژ تولید نیز افزایش خواهد یافت.

تمامي تجهيزات مورد نياز خط تولید این قطعه در داخل شركت زامیاد و گروه سايپا طراحي و توليد شده که این اتفاق مهم، ضمن صرفه جویي قابل توجه در هزينه ها، استفاده بهینه از نیروی انسانی بالقوه با تکیه بر توان و دانش فنی داخلی را در پي داشته است.

گفتنی است، آيين "رونمایی از یادمان شهدای شرکت زامیاد" از ديگر برنامه هاي شركت زامياد است که همزمان با هفته دفاع مقدس توسط مهندس سليماني مدیرعامل گروه خودروسازي سایپا به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت مورد بهره برداري قرار گرفت.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران