آغاز فروش نقدی وانت مزدا کارا تک کابین و دو کابین توسط گروه بهمن + جدول

شرکت بهمن موتور در شرایط فروش ویژه مهرماه خود، شرایط فروش نقدی وانت کارا تک کابین و دوکابین مجهز به فرمان هیدرولیک و تجهیزات جدید داخلی را از ساعت 10 صبح روز یکشنبه 20 مهرماه آغاز کرده و مشتریان تنها تا ساعت 16 همان روز یا تکمیل ظرفیت می توانند نسبت به ثبت نام این دو مدل خودرو اقدام کنند.

افزایش قیمت وانت مزدا کارا

باتوجه به اعلام شرکت خودروسازی بهمن موتور، خودروی وانت کارا تک کابین 2000 مجهز به فرمان هیدرولیک و به همراه تجهیزات جدید داخلی، به قیمت مصوب 197 میلیون و 700 هزار تومانی ثبت سفارش خواهد شد، این درحالیست که خودروی مذکور در شهریورماه با قیمت 165 میلیون و 998 هزار تومانی به مشتریان عرضه شده است.

مدل دوکابین وانت کارا 2000 با تجهیزات جدید داخلی هم به قیمت 209 میلیون و 700 هزار تومانی در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت، درحالی که این خودرو نیز شهریورماه امسال با قیمت 177 میلیون و 936 هزار تومانی به فروش رسیده و برای هر دو خودرو می توانیم افزایش قیمت حدودا 30 میلیون تومانی را شاهد باشیم.

تجهیزات رفاهی وانت مزدا کارا

برای هردو خودرو موعد تحویل هفته سوم آبان ماه 99 تعیین شده است و همچنین لازم به ذکر است که تجهیزات جدید داخلی این دو خودرو شامل تغییراتی در طراحی صندلی، سقف کاذب، قفل مرکزی، فرمان هیدرولیک و برخی تجهیزات دیگر می شود.

نام خودروقیمت مصوبرنگموعد تحویلمدل خودرو
وانت کارا تک کابین تیپ 31.977.000.000 ریالسفید، نقره ای، نقرآبیهفته سوم آبانماه 9999
وانت کارا دو کابین تیپ 32.097.000.000 ریالسفید، نقره ای، نقرآبیهفته سوم آبانماه 9999

برای خرید چه باید کرد؟

برای شرکت در شرایط فروش بهمن موتور و خرید محصولات این شرکت، می‌توانید به گروه نمایندگی‌های پورسعید خلیلی مراجعه کنید. شعبه میدان بهشت گروه نمایندگی‌های پورسعید خلیلی با ارائه خدمات فروش گروه بهمن، میزبان شما مشتریان گرامی خواهد بود. برای مراجعه به این نمایندگی می‌توانید به آدرس خیابان شهید رجایی، پایین‌تر از میدان بهشت، پلاک 262 مراجعه کنید یا آن‌که با شماره تلفن 02152888800 تماس حاصل کنید.

نظرات
 
 
 
سعید 1399/7/16
واقعا واقعا گران هست
مگر مزدا دوکابین چی داره که این همه قیمت الکی روش می دارن
من ک فک نمی کنم کسی ازشون بخره
چون هیچ امکاناتی نداره ک این همه پول بابتش بخوان بدن

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران