شایعه افزایش قیمت بنزین تکذیب شد

عکس نویسنده
سجاد حیدری
نویسنده

چندی پیش رسانه های مختلف صحبت از تک نرخی شدن بنزین و اجرای طرح مجلس به میان آوردند و سپس با اشاره به موارد ذکر شده، اعلام کردند که اجرایی شدن این طرح همراه با افزایش قیمت خواهد بود، اما روز گذشته سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با رد این موضوع، توضیحاتی را در تکمیل صحبت های خود ارائه کرد.

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس ضمن تکذیب اخبار منتشر شده توسط برخی خبرگزاری ها مبنی بر افزایش قیمت بنزین، چنین عنوان کرد که متن منتشر شده در واقع طرح قدیمی مجلس دهم است که در مجلس یازدهم و قبل از تشکیل کمیسیون ‌ها و بدون اصلاح متن، تنها در اخذ نوبت اعلام وصول دوباره ثبت شده بود تا پس از آن در کمیسیون و صحن اصلاح شود و در این خصوص باید گفت که هیچگونه افزایش قیمتی برای بنزین در نظر گرفته نشده است.

نظرات
 
 
 

گروه خودروبانک با شعار "دسترسی به بهترین انتخاب" تلاش دارد از طریق این وبسایت به هموطنان عزیز کمک کند تا انتخابی آگاهانه داشته باشند. این وبسایت به هیچ گروه یا حزبی تعلق ندارد و تنها از طریق علاقه مندان به صنعت خودروی کشور اداره میشود. همچنین در تمامی زمینه ها صمیمانه پذیرای انتقادها و پیشنهادهای شما خواهیم بود تا بتوانیم خدماتی بهتر را ارائه دهیم.

خودروبانک بهترین سایت خودرویی منتخب مردم در هشتمین و نهمین جشنواره وب ایران